SZKOŁA Z PASJĄ


Dodany: 14 czerwca 2012, uaktualniony: 14 czerwca 2012

Podsumowanie Roku Szkoły z Pasją

DSC 2189- Dobra szkoła to szkoła rozwijająca pasję dziecka. Szkołę z pasją tworzy cała społeczność lokalna - samorząd i wszystkie instytucje zajmujące się edukacją. Jeśli jest pasja w tym, co robimy, to dzieci również się jej uczą - powiedziała minister edukacji narodowej Krystyna Szumilas podczas podsumowania Roku Szkoły z Pasją. Uroczystość odbyła się w ramach konferencji „Samorząd wspierający szkoły z Pasją", organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej 13 czerwca w Zamku Królewskim w Warszawie.

Czytaj więcej...


Dodany: 03 sierpnia 2011, uaktualniony: 25 sierpnia 2011

Wrzuć uśmiech do tornistra - kampania Caritas Polska

Trwa ogólnopolska kampania Caritas Polska "Tornister pełen uśmiechów", której celem jest pomoc dzieciom i młodzieży poprzez zebranie funduszy na zakup i wyposażenie wyprawek szkolnych.

Czytaj więcej...

© Ministerstwo Edukacji Narodowej, 2011
Materiały publikowane w serwisie, w szczególności teksty, grafiki, zdjęcia, rysunki, utwory muzyczne, filmy, prezentacje i inne materiały dostępne w serwisie stanowią utwory chronione prawem autorskim. Korzystanie z tych materiałów jest możliwe wyłącznie w granicach dozwolonego użytku określonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631, ze zm.), w szczególności przez instytucje oświatowe i szkoły w zakresie określonym w art. 27 i 28 tej ustawy.